Şu anda web sitesinde olan: 2.334 kişi
 • Sağlık Sorunları
 • Güzellik
 • Doğal zayıflama
 • Beslenme uzmanları şaşkınlık içinde...

Zayıflamanın yeni akıllıca yöntemi ile 15 kg. verin AYRICA esnek bir beden sahibi olun!

TAM 37 KG. VERDİM. Üstelik beslenme uzmanım verebileceğimi düşünmüyordu...

İlginç bir bilgi: Etkili bir kilo verme tekniği kullanmak için beslenme uzmanı olmanıza gerek yok. Uzmanlara danışmaktan ve çalışan bir kişinin uygulamak için vakti olmayacağı pahalı diyetler için çılgınca para ödemekten daha iyidir. Yine de bir çözüm aramaya değer...

Fazla kiloları verme yöntemini öğrenmeden önce, öncelikle sizin için gerçekten uygun olup olmadığına karar verelim. Hala bu yöntemi kullanmak istiyorsanız, basit bir kilo verme formülü seçebilirsiniz. Bu yöntemin sağladığı sonuçları doktorumu çok şaşırttı.

25.02.2019'dan önce 88 kg.
01.04.2019'dan sonra, 51 kg.

Benim adım Demet Karamanlı ve bu yöntemin yaşayan bir örneğim. Bir beslenme uzmanı değilim. Muhasebeci olarak çalışıyorum. Boş zamanlarımda bu blogda yazıyorum. Hiç diyet yapmadım. Spordan haz etmem. Yine de, şu anda 51 kiloyum, boyum 1.66 m. Tam bir mankene benziyorum. Ne yediğime dikkat etmek zorunda değilim ve çok büyük çaba harcamadan kilomu aynı tutabiliyorum.

Benim sorunum tiroid ve zayıf yağ lipoliziydi. Bütün doktorlar bana "Asla zayıflamayacaksın" diyordu.

Çocuk sahibiyim ve sağlıklı olmak istiyorum; en azından onlar için! Yağ aldırma ameliyatı için servet harcamak istemedim, bu yüzden kilo vermenin etkili bir yolunu bulmaya karar verdim. Televizyonda reklamı yapılan birçok ürünü denedim ama hiçbirinin faydasını görmedim. Üreticiler sadece vaatte bulunuyorlar. Elde ettiğiniz sonuç gözle fark edilmeyecek kadar oluyor.

Arada sırada iş için Japonya'ya gidiyorum. İş gezilerimden birinde, orada çok popüler olan ve o günden beri, göbek sarkması ve büyük kalçaya karşı kurtuluşum oldu. Tabii ki birden bire kilo vermedim. Ancak bir hafta içinde pantolonlarım bol gelmeye başladı. Tartıda 9 kilo verdiğimi gördüm. Bu sonuç en iyimser beklentilerimi bile aştı.

Eski halim
3 hafta "IDEALICA" kullandıktan sonraya ait fotoğrafım

Geçenlerde nasıl zayıfladığımı gören arkadaşlarımdan biri şöyle dedi: "Sana bu harika yağ alma ameliyatını yapan doktorun iletişim bilgilerini paylaşabilir misiniz?" Yağ aldırma ameliyatı yaptırmadığımı öğrenince çok şaşırdı... Her sabah sadece iki dakika süren basit bir egzersiz yaptım ve tabii ki "IDEALICA" kullandım! Özel diyetler veya spor salonu üyelikleri gerektirmeyen, ancak görünür sonuçlar sağlayan en etkili zayıflama yöntemini keşfetmek istiyorsanız, indirimden faydalanmak için çekilişe katılabilirsiniz (ancak bunu daha sonra yapmanızı tavsiye ederim. !): RESMÎ ÇEKİLİŞ BURADA

Bu kilo verdiren ürünle zaman ve para kaybına neden olan diğer ürünler arasındaki fark nedir?

Aradaki fark çok büyüktür!

Bunu biliyorum çünkü sadece ben bu ürün sayesinde kilo verdim (diyet ve masaj olmadan). Tam tamına 37 kg. (!). 88 kg. ile başladım, üç ay sonra 51 kg. olmuştum.! Bütün bunu tek bir paketle başardım! Kabul etmelisiniz ki, bu muhteşem bir başarı.
Şimdi muhtemelen merak ediyorsunuz:

Bu ürün benim kilo vermeme de yarar mı?

Amacınızın sadece kilo vermek değil, aynı zamanda ince ve esnek bir vücuda sahip olmak olduğunu anlamalısınız. Bu, kilo verme ürününün 4 ana özelliğe sahip olmalısı gerektiği anlamına gelir:

 • Metabolizmayı %98 oranında hızlandırmalı ve toksinleri bağırsaktan uzaklaştırmalı. Toksinler kilo verme mekanizmalarını bloke eder, kendinizi yorgun ve kayıtsız hissetmenize neden olur.
 • Vücudunuzu sağlıklı bir kilo verme yoluna sokmalısınız. Tay hapları gibi Taenia yumurtaları içeren sert yöntemleri asla tercih etmeyin. Kilo verme süreci vücudu iyileştirmeli, iç organları zehirleyen parazitlerle doldurmamalıdır.
 • Kritik bölgelerdeki (göbek, kalça ve baldır) yağları ve selüliti parçalamalı ve en az haftada 7 kg. sabit kilo verme temposu sağlamalıdır.
 • Dinlenirken bile kasların çalışmasını sağlamalıdır. Bu özellik, IDEALICA'nın benim açımdan en büyük avantajıdır!

Yukarıda saydıklarıma kilo vermenin 4 ilkesi diyorum. Bunlardan en az birinin olmaması kilo vermenin önündeki en büyük engeldir. Japonya'dayken IDEALICA'yı denememe engel olan tek şey, bu yönteme karşı şüpheci tavrımdı.

Dahası, birden fazla diyet uyguladığım için (Dukan diyeti ve lahana diyeti dahil) aşırı kilo ile mücadelede zaten başarısız deneyimlerim oldu. Biraz kilo versem bile, verdiğim kiloları tekrar geri aldım. Başka bir hayal kırıklığından korkuyordum ama aynı zamanda sağlığım için endişeliydim. Fazla kilolu oluşum, yüksek kolesterol ile daha da kötüleşti.

Bu başarısız denemelerden sonra, kilo verme yöntemi seçerken, az önce bahsettiğim 4 öğeye dikkat etmek gerektiğini anladım. Yönteminizin tüm kriterleri karşılayıp karşılamadığını anlayabilirsiniz! Kilo vermek için seçtiğiniz ürün hiç aktif bileşen içermiyor olabilir. Ya da ürün kalitesizdir ve harcadığınız paraya değmiyordur.

Benim için artık insan anatomisi ve metabolizmanın vücuttaki yağı işleme süreci açıkça belli oldu.

Ama endişelenmeyin! Yağ aldırma ameliyatı veya beslenme uzmanları için para harcamanız gerekmiyor!

Şimdi neredeyse iki kat daha hafifim. Yani 37 kg. verdim! Dürüst olmak gerekirse, uzun süre görmedikten sonra annem bile beni tanımadı!

Süreci kolaylaştırmak için tüm bilgileri tek bir yerde topladım: ABD'deki en güvenilir doktorlar tarafından önerilen tek etkili kilo verme yolu! Gary Walbert, Andrew Collier, Elizabeth Hopkins, Joe Snowman... Bu isimler size bir şey ifade ediyor mu? Bu kişiler, zayıflama konusunda birer dâhiler!

Bu sayfada yazılan her şeyi şahsen test ettim. Her çağdaş insan gibi çalışıyorsunuz, çocuklarınızla ilgileniyorsunuz ve yapacak pek çok işiniz var. Ve her çağdaş insan gibi, her şeye yetecek kadar zamanınız yok ve sağlıklı yemekler hazırlamak veya spor yapmak gibi şeyler için gün içinde boş yarım saat bulamıyorsunuz.

Size mucize yaratma sözü vermiyorum. Sadece harikalar yaratabilecek mükemmel bir zayıflama ürünü paylaşıyorum. Umarım korkmaz ve denemeye karar verirsiniz.

ZAYIFLAMAK için ihtiyacınız olan TEK şey budur.

Hızlıca kilo vermek ve selülitten kurtulmak istiyorsanız, ürünüm size yardımcı olabilir.

Herkes bu yöntemin basitliğine güvenmiyor.

Ancak IDEALICA zaten test edildi! Bu süreçten geçen kişilerin yorumlarını okumanızı öneririm:

"Bir aylık zayıflama kürünü yeni bitirdim. Tabii ki, Demet'in tavsiyesi kilo vermek ve güzel görünmek isteyenler için gerçek bir keşif. Ben, 30 günde 13,4 kg. verdim. Selülitten iz kalmadı. Kilo problemi olan herkes IDEALICA'yı denemeli. Özellikle de şimdi %50'ye varan indirim varken denemelisiniz. Ben de tavsiye ediyorum. Ürünün bendeki etkisini fotoğrafta görebilirsiniz. "
Hülya, 31
"IDEALICA'nın harika ve etkili bir ürün olduğunu, %50'ye varan indirimle sunulduğunu yazmayacağım çünkü tüm bunlar apaçık ortada. Her kullanımdan sonra kilolar gözünüzün önünde kayboluyor. Üstelik A'dan Z'ye vitamin ve eser elementler içeriyor. Başka ne ister insan? "
Gökhan, 27
"Sonunda çok uzun süredir aradığım etkili yöntemi buldum! IDEALICA'yı şahsen test ettim, çünkü biyoloji okudum. Şimdi yeni bir hayata başlıyorum. 38 lbs ağırlığındayım. Daha az! Saçlarımın ne kadar olduğunu da fark ettim. , cilt ve tırnaklar gelişti, bu benim için güzel bir bonus. Ana etki güvenli ve hızlı kilo kaybı. "
Aysel, 27
"Şişenin sadece yarısını kullandım ama şimdiden 12 kg vrdim bile. (!) Sonuçlar harika... Ürün muhteviyatı çok etkili, uygulama şekli çok kolay ve diyet yapmanıza gerek yok. Kendiniz için bir şeyler yapmak istiyorsanız, kilo verin, güzel bir karın ve güzel ayaklarınız olsun IDEALICA yardımcı olacaktır. Bundan daha iyisini bulamazsınız. "
Burcu, 34
"Dürüst olmak gerekirse bira ve mangalı seviyorum! Arkadaşlarımla dışarı çıkıp bol alkollü zengin bir yemek yemekten vazgeçemem. Ama IDEALICA kullanırsam vücudumu bu tür kolesterol 'bombaları' ile koruyabilirim. Artık bira içmenin sebep olacaklarını hissetmiyorum. Üstelik kilo verdim, şimdi her şey benim için daha kolay. Bu, kilomu kontrol altına almakta en başarılı ürün oldu. Bugüne kadar yaklaşık 14 farklı ürünü denedim. "
Ahmet, 51
"'Yılın Kilo Verme Yöntemi' başlığı hiç de abartı değil. IDEALICA ile kendinizi aç bıraktığınızda olduğundan daha hızlı kilo verirsiniz. Spor salonundan daha iyi. Diyetten daha iyi. Bunu nerden mi biliyorum? Yıllardır kilo fazlasıyla mücadele ediyorum. IDEALICA sayesinde 11 yıldır sabit bir kiloda kalabildim. Bu benim için bir rekordur. Toplamda 11 kg. vererek ideal kiloma ulaştım. Bu ürün olmadan başaramazdım. "
Cahide, 48
"Çoğu kilo verme yöntemi benim durumumda fayda etmedi. Verdiğim kiloyu hep geri aldım. Harcadığım parayı, enerjiyi, yıpranan sinirlerimi göz önünde bulundurursak... Her geçen gün daha fazla endişe ediyordum. Özgüvenimi yitiriyordum. Sonunda çok içe dönük bir insan oldum. Akrabalarımla bile konuşmayı bıraktım. Görüntümden utanıyordum ve akrabalarımın eleştiren bakışlarını üzerimde hissetmek istemiyordum. edim. IDEALICA kürü sayesinde yıllar önceki kiloma geri döndüm. Toplamda 21 kg. verdim! IDEALICA hayatımı daha rahat hale getirdi. Torunlarımla sohbet etme, , spor yapma arzumu ve 20 yıl önceki gibi yaşama isteğimi geri getirdi !"
Oya, 55
Geleceğin zayıflama yöntemini keşfettim!

Üç ay önce IDEALICA'yı kullanmaya başladığımda bilinçli olarak talimatları takip etmeye çalıştım. Herhangi bir dozu atlamayın. Ana fikir, ürünü düzenli ve sürekli olarak kullanmaktır.

Başardım! Bu, sarkan yağ birikintileri ile mücadele etmek için mükemmel bir yöntem.

Kürü tamamladıktan sonra birçok kişiyle görüştüm ve elde ettiği sonuçlardan herkesin memnun olduğunu gördüm. Yorumlarını blogumda bulabilirsiniz.

Durun!

SON OLARAK, IDEALICA LINEA HAKKINDA KİMSENİN SİZE SÖYLEMEYECEĞİ BİR ŞEYLER SÖYLEYECEĞİM!

Doğru kararı verebilmeniz için daha fazla öneride bulunacağım:

 • Her gün kilonuzu not edin. Bu notlar sayesinde sonuçları göreceksiniz.
 • Günde bir kez almayı unutmayın.
 • Her gün en az 1,5 lt su içirseniz kilo vermeyi hızlandırır.

Aşağıdaki çekiliş sayesinde, %50'ye varan indirimle bir paket Armonika Linea kazanma fırsatına sahipsiniz! Üretici firma, ürünün etkisini garanti ediyor, ancak sonuçlardan hala memnun değilseniz, sorunsuz bir şekilde iade edebilirsiniz. Ama şimdiye kadar böyle bir durumla karşılaşmadım. Dürüst olmak gerekirse, BU hayatımın kalitesini değiştirdi. Siz de deneyin. Sizin yaşam kalitenizi de değiştirecektir.

Daha ne bekliyorsunuz?

Şu an, itibarıyla indirimli ürün:

23 adet.

Formu doldurup " IDEALICA"yı indirimli 178 TRY fiyattan alabilirsiniz.

Şansınızı deneyin!
Çarkıfeleği tıklayın! Ürünüz için indirim kazanmaya veya hatta %50 indirim almaya çalışın!

ÇEVİR

Resmî sipariş formu

30.000 üründen sipariş no: 29.982.
" IDEALICA" almak için aşağıdaki alanlara adınızı ve telefon numaranızı yazın ve "SİPARİŞ VERİN" düğmesini tıklayın
*Verileriniz doğrudan üreticiye gönderilir. Üreticiden başka hiç kimse buna erişemez.
Tebrikler!

Formu doldurup "IDEALICA"yı indirimli fiyattan alabilirsiniz: 89 TRY + 10 TRY Kargo

Tamam
Yorumlar
Yorum sayısı: 824
Yorum yaz
 • 4
  Canan Halıcıoğlu

  Sevgili Demet, benim doktorum da tiroid sorunum yüzünden kilo veremeyeceğimi söyledi. Tavsiyene uyarak, IDEALICA sipariş ettim ve şimdi düzenli kilo veriyorum! Kilo vermenin bu kadar kolay olduğunu hiç düşünmemiştim

  Yanıtla 34 2021
 • 4
  Demet Karamanlı

  Canan, senin adına çok sevindim. Evet, doktorlar kilo vermenin hızlı olabileceğini söylemiyor, nedenini anlamıyorum. Sonuçta sağlığımız için faydalıdır. Sır değilse ne kadar kilo vermeyi başardın? :)

  Yanıtla 34 2021
 • 4
  Canan Halıcıoğlu

  Şu ana kadar 11 kg. verdim. Üstelik ürünü sadece 2 haftadır alıyorum. Kocam bana gülüyor, yakında yok olacağımı söylüyor 

  Yanıtla 34 2021
 • 2
  Merve Yeşil

  Fiyatı ne kadar? Gerçekten etkiliyse, kaç lira olursa olsun alacağım !!!!!!

  Yanıtla 24 2021
 • 4
  Emel Doğukan

  Bir çekiliş olduğunu yazmışlar, katılırsan indirim alabilirsin.

  Yanıtla 34 2021
 • 3
  Can Çelik

  Erkekler de kullanabilir mi?

  Yanıtla 13 2021
 • 4
  Demet Karamanlı

  Tabii ki, kocam şu anda IDEALICA kullanarak zayıflıyor

  Yanıtla 34 2021
 • 4
  Sedat Elibol

  21 kg. verdim. Şimdi spora gitme zamanı :)

  Yanıtla 34 2021
 • Ayşen Tüfekçi

  Bugün başladım. Umarım kocamın doğum gününe kadar zayıflamayı başarabilirim. Kayınvalidem çok şaşıracak: D

  Yanıtla 3 2021
 • 4
  Hale Yolcu

  Kayınvalideniz için mi yoksa kendiniz için mi kilo veriyorsunuz?

  Yanıtla 34 2021
 • 6
  Vuslat Yılmazer

  Bir riske girdim, sipariş verdim. Sonuçta, yaklaşık 2 hafta sonunda 9 kg. verdim. Cildim, saçlarım ve tırnaklarım çok daha iyi hale geldi. Kürü bitirdiğimde buraya yazacağım.

  Yanıtla 10 2021
 • 5
  Macide Beyaz

  Hamilelik sonrası oluşan göbeği eritir mi?

  Yanıtla 2 2021
 • 4
  Zerrin Uğurlu

  Emzirmeyi bitirir bitirmez kullanmaya başladım. IDEALICA ile 22 kg. vermeyi başardım. Kullanmanızı öneririm. Oğlum 4 yaşında oldu ve ve kilom hala aynı :)

  Yanıtla 34 2021
 • 7
  Mustafa Adalı

  Bir mucize daha. Hadi kontrol edelim. Karım ve ben Pazartesi kullanmaya başlayacağız.

  Yanıtla 2021
 • 10
  Pelin Sözüvar

  Harika. Spor yapmaktan %100000 daha iyi!

  Yanıtla 3 2021
 • 4
  Demet Karamanlı

  Tamamen katılıyorum :) Çalışıyorsanız ve çocuğunuz varsa spor için nasıl zaman ayırabilirsiniz?

  Yanıtla 34 2021
 • 8
  Aysel Kömürgöz

  En iyi şey, diyet yapmak zorunda olmamak. Tatlı bir şey yemek istiyorsanız, pişmanlık duymadan alır ve yersiniz. Ve kilonuz kendiliğinden azalır.

  Yanıtla 2021
 • 9
  Doruk Güvenli

  Kürü tamamladıktan sonra baklava karın kasım oldu !!!!

  Yanıtla 2021
 • 11
  Filiz Işık

  Bu ürünü almak hayatımda verdiğim en iyi karardı. Ürünün böyle bir verimlilikle bu kadar erişilebilir olmasına şaşırdım!

  Yanıtla 2021
 • 12
  Rukiye Polat

  Hanımlar, hepiniz harikasınız. Menopoz sırasında kimse aldı mı?

  Yanıtla 2021
 • 4
  Havva Keskin

  61 yaşındaki annem de kullandı :))) Bu harika bir yaş! 11 kilo verdi ve kolesterolü normale döndü.

  Yanıtla 34 2021
 • 12
  Öykü Güneş

  Denediğim en iyi yöntem, 13 kg. verdim, Uzun zamandır selülitle savaşıyordum, şimdi bacaklarımda hiç kalmadı.

  Yanıtla 2021
 • 12
  Cem Aktaş

  İyi bir ürün, daha iyisini bulamazsınız

  Yanıtla 2021

 • ÇEKİLİŞE KATILIN

  Özel teklif şu tarihe kadar geçerlidir: (dahil)